Author: o***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: かわいい!意外に小さめで使いやすそう!
Color: Multicolor

M-1418
| Material | Paper |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Y2K |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Largo | 13 cm |
| Ancho | 8 cm |
| SKU | sb260411153460412783685 |
Brand Name: MAOMIA
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/MAOMIA-sc-0141884700.html
Quality: 1039465 people said the quality is very good!
Author: o***o
Date:
Review: かわいい!意外に小さめで使いやすそう!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.