Author: K***M
Date:
Review: Excelente cable tal como se describe
Color: 10 A CC
Talla: 1.5M

Desde
0.25m
1m
1.5M
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | 10A C-c |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | Others |
| SKU | sw25032655825929630 |
Brand Name: kamyuurs
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/kamyuurs-sc-0142200376.html
Quality: 9889942 people said the quality is very good!
Author: K***M
Date:
Review: Excelente cable tal como se describe
Color: 10 A CC
Talla: 1.5M
Author: m***a
Date:
Review: Buen cable muy fuerte y gruesooooooooo
Color: 10 A CC
Talla: 1.5M
Author: m***2
Date:
Review: exelente calidad llegó antes de lo esperado
Color: 10 A CC
Talla: 1.5M
Author: 5***7
Date:
Review: muy bueno
Color: 10 A CC
Talla: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.