Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: not yet to wear Comfortable to wear: not yet to wear
Color: Multicolor


24 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 235 g |
| Largo | 64 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb2311107699120285 |
Author: 8***8
Date:
Review: Easy to wear: not yet to wear Comfortable to wear: not yet to wear
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.