Author: k***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good items and fast delivery.
Color: gris plateado

64G
| Color | Silver Gray |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A35e |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw25052122532486481 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 1333065 people said the quality is very good!
Author: k***r
Date:
Review: Good items and fast delivery.
Color: gris plateado
Author: b***u
Date:
Review: very nice mobile phone use for all
Color: gris plateado
Author: a***m
Date:
Review: excellent thanks for that
Color: rosa coral
Author: a***8
Date:
Review: Very satisfied
Color: gris plateado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.