Author: j***a
Date:
Review: maganda at maayos ang pagkabalot
Color: Amarillo
Desde
8 GB 256 GB
12 GB 512 GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | Infrared |
| Interface | Type C |
| Brand | POCO |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 8300+ |
| SKU | sw2401107011323512 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8333888 people said the quality is very good!
Author: j***a
Date:
Review: maganda at maayos ang pagkabalot
Color: Amarillo
Author: b***8
Date:
Review: Very satisfied thanks I ordered again next time
Color: Gris
Author: s***h
Date:
Review: wow that looks amazing x x glad you enjoyed your day off and sell it and get a new one for you Tatay
Color: Negro
Author: s***h
Date:
Review: wonderful news about the new year and the new year is the best way
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.