Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good items I loveLoveit 😍😍
Color: Blanco

256G
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Power Adapter |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G85 |
| SKU | sw2401169463679957 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 4248669 people said the quality is very good!
Author: L***e
Date:
Review: good items I loveLoveit 😍😍
Color: Blanco
Author: g***5
Date:
Review: Whole product puper nice love from nepal
Color: Verde
Author: n***s
Date:
Review: It is so good more than I expected. SHEIN is the best online shopping place for all.
Color: Verde
Author: t***7
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.