Author: p***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice product and good quality
Color: Gris
8GB
128GB
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| SKU | se2401157726066999 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3394176 people said the quality is very good!
Author: p***o
Date:
Review: nice product and good quality
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.