Author: M***Q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اشياء شي ان دايم حلوة
Color: Negro

1PC
12 Inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 160 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb260103204767172752106 |
Brand Name: XYUNMI
Quality: 9084250 people said the quality is very good!
Author: M***Q
Date:
Review: اشياء شي ان دايم حلوة
Color: Negro
Author: 0***d
Date:
Review: Value for money: これいいよーーーーーーーーーーーーーーーーーーみんな買ってーーーーーーーーーーーーーーーーーーー!!!!!!!
Color: Negro
Author: m***3
Date:
Review: 被ると毛穴の部分がボコボコする。
Color: Dorado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.