Author: d***m
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Están super
Color: Negro
Talla: Negro + Rayo

Desde
Negro
Negro 3,5 mm
Negro + Tipo C
Negro + Rayo
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260203182441584366161 |
Author: d***m
Date:
Review: Están super
Color: Negro
Talla: Negro + Rayo
Author: e***4
Date:
Review: No me gusta que no trae para subir o bajar volumen
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Author: J***u
Date:
Review: good
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Author: t***1
Date:
Review: مرررررررررررراااااااااااااااااا رررررررررووووووووعةةةةةة
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.