Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
Color: Gris

128GB
4GB
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25092633463947812 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 7915587 people said the quality is very good!
Author: a***s
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
Color: Gris
Author: m***9
Date:
Review: was was was www was we we was
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.