Author: h***9
Date:
Review: Bad
Color: Morado

Desde
64G
128G
256G
| Color | Purple |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 3G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251120101114840277 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6069535 people said the quality is very good!
Author: h***9
Date:
Review: Bad
Color: Morado
Author: d***a
Date:
Review: packaging was not good and the phone is having an issues pon the phone call.
Color: Negro
Author: غ***ا
Date:
Review: الاشعه فوق البنفسجيه قد تسبب الاصابه بامراض سرطانيه عند التعرض لها عللي؟ لأنها ذات طول موجي قصير وطاقه عاليه . تتوهج الشهب عند دخولها الغلاف الجوي عللي؟ بسبب احتكاكها بجزيئات الهواء معاً يؤدي إلى إصدار الضوء . من النادر وجود احافير للديدان عللي؟ لان الديدان لا تمتلك اجزاء صلبه لذلك لا تتجدد ونادراً ماتحفظ بسهوله كأحافير .
Color: Negro
Author: a***4
Date:
Review: ممتاز جدا والله
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.