Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Come in bad condition really disappointed……..
Color: Plateado
Desde


64GB
256GB
3GB
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Space Gray |
| Screen Size | 10.2" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25081092130969288 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 852638 people said the quality is very good!
Author: s***n
Date:
Review: Come in bad condition really disappointed……..
Color: Plateado
Author: c***5
Date:
Review: Excellent and original products!
Color: Space Gray
Author: s***b
Date:
Review: روعه كأنه جديد
Color: Plateado
Author: t***2
Date:
Review: مره يهبل وكويسه مافي شي حبيتتتتتتتت مره شكرا شي اننننن
Color: Space Gray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.