Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very 👍
Color: Azul
Desde


128GB
256GB
6GB
| Material | Aluminum |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Pink |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25091690198928103 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6922196 people said the quality is very good!
Author: c***9
Date:
Review: Very very 👍
Color: Azul
Author: N***o
Date:
Review: Eu amei , uma pena que descarrega rápido apesar da bateria está com 94 %
Color: Rosa
Author: r***5
Date:
Review: 매우 굿입니다 진짜가 오ㅓㅅ서요
Color: Azul
Author: 8***6
Date:
Review: perperfect
Color: Azul
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.