Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Color: Negro

64G
128G
256G
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE2 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092681406713991 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 5912008 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Color: Negro
Author: m***a
Date:
Review: I ordered white but they sent black 🥲
Color: Blanco
Author: h***0
Date:
Review: جميل شكرا شي ان🩵🩵🩵🩵🩵
Color: Negro
Author: g***9
Date:
Review: انا استخدم هذه البضاعة للتجارة لكنها جيدة جدا ونفس الصورة
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.