Author: s***y
Date:
Review: Nice thank you
Color: Negro mate

128G
Marca: Apple Tamaño de pantalla: 4.7 pulgadas Sistema: iOS Tipo de SIM dual: SIM única Número de tarjetas SIM: 1 Conector de auriculares: Lightning Puerto de carga: Lightning Modelo de CPU: A10 Cámara frontal: 7 MP
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 7 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | None |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 1450mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251230172465448249287 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6588690 people said the quality is very good!
Author: s***y
Date:
Review: Nice thank you
Color: Negro mate
Author: l***s
Date:
Review: The phone arrive safe with no damage. It is authentic and with 100% battery health
Color: Dorado
Author: v***6
Date:
Review: I'm very satisfied nice for my back up. Original iphone 7
Color: Negro brillante
Author: m***b
Date:
Review: It was like a brand new one I am very happy with it
Color: Rojo
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.