Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
Color: Multicolor

Plata 64G
Oro rosa 64G
Oro 64G
Gris 64G
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 6s Plus |
| Network | 4G |
| Screen Size | 5.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1920*1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2750mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw260128144940890995692 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4957105 people said the quality is very good!
Author: a***7
Date:
Review: كويسه. مرررررر. بالعآفيه علي ولدي
Color: Multicolor
Author: l***2
Date:
Review: الجوال كشكل نظيف وكويس زي مافي الصورة. اول كم ساعة كان حلو ما يعلق وسلس، بعدين بدت العيوب تطلع. أعلى شي وصله الشحن كان 94% وما عاد كمل. ولاحظت الشاشة تحت فيها نقاط بيضا صغيرة- لكن ما تعيق الإستخدام-. الجوال فجأة صار يعلّق ويتحرك من نفسه، اضغط فوق يقوم يضغط تحت وحتى يوم جيت افتحه يوم طفيته تورطت بالرمز لدقايق. ماعرف هل اللي وصلني جودته كذا، ولا هذي جودة الجوال عموما.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.