Author: c***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: වටිනවා
Color: Azul

128G
| Color | Starlight |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3279mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25091687442022752 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7526285 people said the quality is very good!
Author: c***g
Date:
Review: වටිනවා
Color: Azul
Author: a***9
Date:
Review: رائع وجميل
Color: Azul
Author: l***a
Date:
Review: Perfeito, sem defeitos, sem nenhum arranhado, bateria 94%,achei que compensou bastante!! Obrigada
Color: Azul
Author: y***8
Date:
Review: ちゃんと正規品でよかった
Color: Luz de las estrellas
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.