Author: l***i
Date:
Review: great quality works exactly as advertised and battery lasts. swimming over 2 hours and totally waterproof.
Color: IPX8 con 32 GB
Talla: negro

negro
blanco cálido
Blanco nacarado
El vendedor de este producto no está afiliado, patrocinado, licenciado ni respaldado por ninguna entidad o servicio de la marca Bluetooth.
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Features | Basics |
| Interface | USB |
| Wireless Version | 5 |
| Driver Unit | 13mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Principle of Sound Production | Dynamic |
| Noise Cancelling | None |
| Color | IPX8 With 32GB |
| Type | In-ear |
| Connection Method | Wireless |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Water Resistance Level | IPX8 |
| SKU | se2408094337177268 |
Brand Name: VAORLO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/VAORLO-sc-0141816025.html
Quality: 3663228 people said the quality is very good!
Author: l***i
Date:
Review: great quality works exactly as advertised and battery lasts. swimming over 2 hours and totally waterproof.
Color: IPX8 con 32 GB
Talla: negro
Author: s***l
Date:
Review: very good, i was worried when I placed the order, but it turned out just fine. it works under water when swimming, it works with bluetooth and with mp3 intergrated
Color: IPX8 con 32 GB
Talla: negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.