Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not yet opened
Color: Azul
Desde
64G
128G
| Color | White |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Meizu |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.79" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4900mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2410124899606871 |
Author: j***1
Date:
Review: not yet opened
Color: Azul
Author: s***5
Date:
Review: جميل وعملي
Color: Negro
Author: s***5
Date:
Review: جميل وعملي
Color: Negro
Author: h***1
Date:
Review: ماشاءالله جوال حلو جدا انصح فيه شكرا شي ان كلشي من شي ان حلووو جدددددددددددددددددددددددددددددددددداا
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.