Author: c***y
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 便宜,好用,還可以。
Color: Multicolor







A
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Altura | 1 cm |
| Largo | 16 cm |
| Ancho | 22 cm |
| SKU | sb260301154899841310348 |
Author: c***y
Date:
Review: 便宜,好用,還可以。
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.