Author: b***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exelente calidad, lo mejor de lo mejor
Color: Marrón Chocolate

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 170 g |
| Largo | 35 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260311153930380450655 |
Author: b***9
Date:
Review: Exelente calidad, lo mejor de lo mejor
Color: Marrón Chocolate
Author: s***5
Date:
Review: حلوههههه مره
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.