Author: l***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: This headlight is great good replacement. I’ll recommend
Color: Blanco

Desde
Blanco
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260205144176779516304 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 6878218 people said the quality is very good!
Author: l***0
Date:
Review: This headlight is great good replacement. I’ll recommend
Color: Blanco
Author: c***1
Date:
Review: Sent wrong lights ment to be h4 3 pin not 2 pin
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.