Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good cellphone legitttttttttt
Color: NEGRO PRINCIPAL
2GB+32GB
2GB+64GB
| Color | PRIME BLACK |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | TCL |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 540x1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G36 |
| SKU | sw2410291856189160 |
Brand Name: TCL
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/TCL-sc-0141748444.html
Quality: 9758865 people said the quality is very good!
Author: b***4
Date:
Review: good cellphone legitttttttttt
Color: NEGRO PRINCIPAL
Author: s***t
Date:
Review: 100% so satisfying very usefull to have this
Color: NEGRO PRINCIPAL
Author: m***k
Date:
Review: good
Color: NEGRO PRINCIPAL
Author: h***9
Date:
Review: جميل جدا فوق الخيال
Color: NEGRO PRINCIPAL
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.