Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: am not fan of artificial hair, so I ordered this only for trying but it turned out to be a blessing to someone I cherish the most, I will order for one soon
Color: Negro

14 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Peso Neto | 220 g |
| Largo | 35 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 56 cm |
| SKU | sb2211181837726364 |
Author: k***a
Date:
Review: am not fan of artificial hair, so I ordered this only for trying but it turned out to be a blessing to someone I cherish the most, I will order for one soon
Color: Negro
Author: n***3
Date:
Review: hair is soft and easy to install
Color: Negro
Author: f***h
Date:
Review: Really nice! It feels real.
Color: Negro
Author: h***6
Date:
Review: Very nice. I like it
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.