Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really appreciate it very much 🙏😊
Color: Burdeos

24 inch
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 220 g |
| Largo | 60 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 54 cm |
| SKU | sb2306086766522063 |
Author: 9***3
Date:
Review: I really appreciate it very much 🙏😊
Color: Burdeos
Author: a***a
Date:
Review: very nice
Color: Burdeos
Author: m***3
Date:
Review: ناااار من الاخر لون وقصه وطول حلوة وايد تستاهل المشترى نفس الصورة لبستها وصورت عشان اتشوفونها عدل لونها يناسب اغلب البشرات انصح بشرائه لا تفوتونها
Color: Burdeos
Author: e***i
Date:
Review: جميل ورائع ومطابق للصورة انصح بشراءة
Color: Burdeos
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.