Author: j***6
Date:
Review: Value for money: 10/10 Hair Softness: 10/10 Easy to wear: 10/10 excelente peluca, súper cómoda, suave y súper ligera, me encanto y sin duda si buscas un corte así esa es la tuya mujer. No busques mas.
Color: Negro

150%
6 pulgadas
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 95 g |
| Largo | 15.24 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| SKU | sb2212261808755696 |
Author: j***6
Date:
Review: Value for money: 10/10 Hair Softness: 10/10 Easy to wear: 10/10 excelente peluca, súper cómoda, suave y súper ligera, me encanto y sin duda si buscas un corte así esa es la tuya mujer. No busques mas.
Color: Negro
Author: A***1
Date:
Review: very beautiful and the color is 2
Color: SNatural
Author: t***0
Date:
Review: beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️
Color: S1/4
Author: b***i
Date:
Review: will figure out how to style this when i wanna wear it. comes with a bit of a smell though, i hope that comes off when i wash it with shampoo... 💯😊
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.