Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
Color: Rosa | Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 10 cm |
| Ancho | 2 cm |
| Altura | 8 cm |
| SKU | sb2312054957370999 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great products. I always shop on shein even more than once per month and their stuff are amazing! Thank you so much shein❤️
Color: Rosa | Talla: Unitalla
Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So easy to use and last long
Color: Blanco | Talla: Unitalla
Author: J***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Item received in good condition.True to product image. The size was in accordance with the indicated size. Highly Recommended 👍 👍
Color: Rosa | Talla: Unitalla
Author: A***J
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تهبل المرايه فيها ثلاث درجات اضاءه ابيض ناصح وفاتح وطافي شوي وتطول بالشحن صارلي ثلاث شهور ونص ماخذتها م شحنتها الا مره وطلعاتي كثير ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
Color: Blanco | Talla: Unitalla