Author: E***e
Date:
Review: Value for money: great value for money Hair Softness: very soft Comfortable to wear: easy to wear True to length: true to length Easy to wear: perfect
Color: S4


130%
2 pulgadas
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Peso Neto | 80 g |
| Largo | 5.08 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 54.61 cm |
| SKU | sb2406212335043754 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3803749 people said the quality is very good!
Author: E***e
Date:
Review: Value for money: great value for money Hair Softness: very soft Comfortable to wear: easy to wear True to length: true to length Easy to wear: perfect
Color: S4
Author: m***8
Date:
Review: Value for money: Very good price for good quality
Color: SBUG
Author: S***y
Date:
Review: If you have a big head, shem forget. Value for money: definitely, I don't have a problem Hair Softness: plush and fingers run through it easily Comfortable to wear: yes, no itching or scratching True to length: yes, it's so cute Easy to wear: yes very easy to wear
Color: S4
Author: S***s
Date:
Review: Easy to wear: I’m really impressed! The design is stylish and exactly as shown in the pictures. I love how they complement different outfits and give that trendy finishing touch. For the price, the quality exceeded my expectations. I recommend this hair. The tip is to use mousse to get it alive
Color: S4
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.