Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: goodddddd
Color: Negro

Desde
8GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A36 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Snapdragon |
| CPU Model | Snapdragon 6 Gen4 |
| SKU | sw25082771526119968 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 344317 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: goodddddd
Color: Negro
Author: a***w
Date:
Review: افضل منتج شكرا شي ان
Color: Negro
Author: f***x
Date:
Review: ممتاز
Color: Negro
Author: h***i
Date:
Review: Gooooogggggggooooooooooooooooooood
Color: Verde
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.