
SOYES Cellphones
SKU: sw251104133058443645
Price and availability
$616.790
Lo sentimos, este producto está agotado.
Más información
Seguridad en las compras
Pagos seguros
Protección de privacidad

| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 4" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251104133058443645 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 4444954 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.