
SOYES Cellphones
SKU: sw251024132667122920
Price and availability
$317.490
Lo sentimos, este producto está agotado.
Más información
Seguridad en las compras
Pagos seguros
Protección de privacidad

| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Network | 3G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Rear Camera | 5MP |
| Front Camera | 2MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251024132667122920 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 3010889 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.