Author: N***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Reseña quedó bien todo muchas gracias
Color: Marrón


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 230 g |
| Largo | 68 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb2408130952881189 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 1281993 people said the quality is very good!
Author: N***s
Date:
Review: Reseña quedó bien todo muchas gracias
Color: Marrón
Author: t***h
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: yessssssssss
Color: Marrón
Author: l***8
Date:
Review: super igual q la foto
Color: Marrón
Author: y***r
Date:
Review: Easy to wear: la calidad y el color es bueno, la recomiendo
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.