Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it and they came in time
Color: Blanco

Blanco
H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260116162058830044973 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5522198 people said the quality is very good!
Author: s***3
Date:
Review: I love it and they came in time
Color: Blanco
Author: p***0
Date:
Review: Don’t work very unhappy
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.