Author: a***2
Date:
Review: High quality from shein
Color: Multicolor

Desde
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 80W~90W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq251121662679731872 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 4023038 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: High quality from shein
Color: Multicolor
Author: h***5
Date:
Review: Everything looks good and seems great! I haven’t opened them yet tho!!
Color: Multicolor
Author: m***r
Date:
Review: لم يتم التجربه الى الان بيتم التركيب قريباً
Color: Multicolor
Author: G***s
Date:
Review: المنتج وصلني بنفس المواصفات المعلنة وجودته ممتازة بصراحة. الخامات واضحة إنها متينة والتشطيب مرتب، وما فيه أي عيوب. مقابل السعر يعتبر صفقة ناجحة جداً لأنه يعطي أداء أعلى من فئته السعرية. التغليف كان جيد والتوصيل سريع. أنصح به لأي شخص يدور على جودة ممتازة بسعر مناسب 👌 الفيشة المناسبة لسيارتي D2S
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.