Author: D***l
Date:
Review: Son buenos bombillos de excelente calidad los recomiendo pero porfavor siempre revisen que tipo de instalación necesita.
Color: Blanco

H8
H11
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25070225453518438 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2763527 people said the quality is very good!
Author: D***l
Date:
Review: Son buenos bombillos de excelente calidad los recomiendo pero porfavor siempre revisen que tipo de instalación necesita.
Color: Blanco
Author: j***8
Date:
Review: se quemó una luz a los 4 días
Color: Blanco
Author: b***7
Date:
Review: No duraron mucho luego luego se fundió uno
Color: Blanco
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints.
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.