Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice
Color: Gris

Desde
64GB
128GB
4GB
6GB
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Grey |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2409030980090447 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 6218928 people said the quality is very good!
Author: s***i
Date:
Review: Nice
Color: Gris
Author: s***2
Date:
Review: Good. I like and function are all Ok.
Color: Gris
Author: g***5
Date:
Review: It is great to use.
Color: Gris
Author: P***y
Date:
Review: the box is crashed. was placed in plastic packaging without any protection
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.