Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Satisfied. No Damage and packed nicely
Color: Gris
8GB
256GB
| Material | ABS |
| Model | Xiaomi Redmi Pad Pro |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 12.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 9000-10000mAh |
| Network | None |
| SKU | sw2407041813234947 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8235345 people said the quality is very good!
Author: a***o
Date:
Review: Satisfied. No Damage and packed nicely
Color: Gris
Author: k***5
Date:
Review: I love it! Very affordable
Color: Gris
Author: b***5
Date:
Review: how it so cool 😎😎😎😎😎😎
Color: Gris
Author: f***r
Date:
Review: thanks Shein it's very good for my use comfortable value for money
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.