Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: didn't recieve it
Color: Medianoche oscura

Desde
8GB+256GB
12GB+256GB
Pantalla de protección ocular de alto brillo Dimensity 7300 1.5K con certificación IP68 a prueba de agua
| Color | Mirror Porcelain White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300-Ultra |
| SKU | sw25070353298153173 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: didn't recieve it
Color: Medianoche oscura
Author: j***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
Color: Medianoche oscura
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه تسلم الايادي
Color: espejo blanco
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ainda avaliando o celular! Mas chegou bem embalado
Color: Azul fantasma