Author: a***e
Date:
Review: ok
Color: Negro
Desde
6GB+128GB
8GB+128GB
8GB+256GB
6GB+128GB NFC
8GB+256GB NFC
8 GB + 128 GB NFC
Cargador NFC de 8 GB + 256 GB no incluido
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99-Ultra |
| SKU | sw25041186911366986 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 7622247 people said the quality is very good!
Author: a***e
Date:
Review: ok
Color: Negro
Author: m***3
Date:
Review: Legit , i received it , packed safely.. thank you seller
Color: Morado
Author: z***n
Date:
Review: Worth to buy it.quality is very good.i recommended to others to purchase it.
Color: Negro
Author: t***6
Date:
Review: Ok
Color: Verde
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.