Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
Color: Rosa
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Largo | 16 cm |
| Ancho | 7 cm |
| Altura | 2.8 cm |
| SKU | sb2312073698989167 |
Author: e***9
Date:
Review: love it
Color: Rosa
Talla: Unitalla
Author: E***o
Date:
Review: . I thank you from the bottom of my heart for never letting me down.
Color: Rosa
Talla: Unitalla
Author: r***a
Date:
Review: works so well for eyebrows
Color: Blanco
Talla: Unitalla
Author: a***0
Date:
Review: مررره حلو حبيتتت
Color: Blanco
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.