Author: A***l
Date:
Review: Super cute love so much
Color: Gris negro


M
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Season | Summer |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Largo | 2.5 cm |
| Ancho | 1.3 cm |
| SKU | sb251210153124749142659 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Como un centro comercial online repleto de todos tus estilos sociales favoritos (por fin). Realza tu estética con la ropa y la decoración de ROMWE que has visto (y amado) online, además de todas las piezas pop oscuras que nunca supiste que necesitabas.
Quality: 8824184 people said the quality is very good!
Author: A***l
Date:
Review: Super cute love so much
Color: Gris negro
Author: t***i
Date:
Review: Its good but its sad theres only one size, m is kinda big
Color: Blanco y Negro
Author: j***5
Date:
Review: Romwe nails fail me yet again theyre sheer and nothing like the pics. Only one size so it fits big too
Color: Blanco y Negro
Author: y***a
Date:
Review: まじ可愛いそこまで長くもないから使いやすそう
Color: Blanco y Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.