Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤣
Color: Negro
Desde





64GB
128GB
256GB
4GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260322144848025772191 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2769385 people said the quality is very good!
Author: n***5
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤣
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.