Author: C***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente tablet, muy buen tamaño, excelente guncionamiento 😍😍
Color: Blanco

64GB
4GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Pad 6 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 3G |
| SKU | se260107223681941325908 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6342159 people said the quality is very good!
Author: C***n
Date:
Review: Excelente tablet, muy buen tamaño, excelente guncionamiento 😍😍
Color: Blanco
Author: y***1
Date:
Review: 子供用に買いました(¯꒡¯ ⍝) 設定もすぐに出来、使いやすいです!
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.