Author: L***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Son muy buenos, excelente calidas
Color: Rosa



64GB
3GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251103027330622365 |
Author: L***s
Date:
Review: Son muy buenos, excelente calidas
Color: Rosa
Author: e***2
Date:
Review: hermososososososo hermososososososo hermososososososo hermososososososo hermososososososo
Color: Azul
Author: l***3
Date:
Review: igual a la imagen de talla norma para el precio recomendada la volveri a comprar la bateria no duracho
Color: Azul
Author: r***h
Date:
Review: everything was perfect 👌
Color: Azul
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.