Author: l***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 1 week of trying, hmm its pretty good
Color: Negro
Desde
12GB+256GB
12GB+512GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi POCO X8 Pro Max |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.83" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 7 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS 2 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2772*1280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 8500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 9500s |
| SKU | sw260324173470580097714 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8734071 people said the quality is very good!
Author: l***e
Date:
Review: 1 week of trying, hmm its pretty good
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.