Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو وكيوووت ويناسب اطفال
Color: Rosa

16G
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | USB-C |
| Brand | ONEMYTH |
| Network | 2G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw25083041550398081 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 6061942 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: حلو وكيوووت ويناسب اطفال
Color: Rosa
Author: a***e
Date:
Review: جميل ورائع
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.