Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
Color: Dorado
4GB+128GB
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070321143835352 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 5922707 people said the quality is very good!
Author: d***o
Date:
Review: pangalawang beses kona bumili ditoo grabeeeeee ang gandaa talaga yung quality ng cam ok lang pero yung battery beeehhh lumalabaaaan sa tagal!!!!
Color: Dorado
Author: 8***9
Date:
Review: It was worth buying lived it so much
Color: Dorado
Author: r***y
Date:
Review: good and awesome 🥰
Color: Dorado
Author: m***8
Date:
Review: good
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.