Author: b***7
Date:
Review: thank you shein dito na order ku
Color: Dorado
Desde
4GB+64GB
4GB+128GB
4 GB + 256 GB
4+128 GB global
4+64 GB global
4+256 GB globales
| Display Size | 6.75" |
| Color | Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 2G |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2340 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25070468260869313 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 7202621 people said the quality is very good!
Author: b***7
Date:
Review: thank you shein dito na order ku
Color: Dorado
Author: p***n
Date:
Review: What you see is what you get!! Works well and in good condition!! 💯🙌🏻
Color: Negro
Author: v***a
Date:
Review: so far so good, i really like it. hope tumagal pagiging smooth
Color: Negro
Author: 0***8
Date:
Review: nice phone nice phone
Color: Dorado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.