Author: K***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice products 100% original thanks shein
Color: Azul
Desde
12GB+256GB
12GB+512GB
16GB+1TB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 8K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 9200+ |
| SKU | sw2407045204800640 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 9352858 people said the quality is very good!
Author: K***e
Date:
Review: nice products 100% original thanks shein
Color: Azul
Author: Y***M
Date:
Review: しっかり届いた。高額だからかいつもより梱包が丁寧だった。
Color: Azul
Author: t***9
Date:
Review: Đóng gói cẩn thận, hàng nguyên seal
Color: Azul
Author: r***y
Date:
Review: ok
Color: Azul
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.