Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: interesting hope it works well
Color: Negro
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Largo | 13.3 cm |
| Ancho | 5.5 cm |
| Altura | 2 cm |
| SKU | sb2401148202528460 |
Author: b***2
Date:
Review: interesting hope it works well
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: m***2
Date:
Review: جميلات جدا ورقيقات أحببتهم كثير مناسبات جداا لهديه للأصدقاء 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: A***s
Date:
Review: Ainda estou testando , mas uma das baterias veio com defeito
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: あ***え
Date:
Review: 2回使って壊れたもう買わない絶対買わない
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.